Menu Close

Szkolenie z pierwszej pomocy

17 listopada 2018 roku odbyło się pierwsze szkolenie Sekcji PTSMP. Poprowadził je nasz kolega Bartosz Kozłowski, który oprócz bycia psychologiem, jest także ratownikiem medycznym z wieloletnim doświadczeniem.

Odpowiednia dawka wiedzy teoretycznej, w połączeniu z dużą ilością praktyki zapewniły nam pracowitą sobotę, ale chyba nikt z obecnych nie żałuje poświęconego na to szkolenie czasu.

Nie byliśmy łatwą grupą, gdyż bombardowaliśmy Bartka pytaniami i sytuacjami z naszego życia, w których zastosowanie pierwszej pomocy było konieczne.

Bartek wykazywał sie jednak ogromną cierpliwością i z chęcią rozwiewał wszelkie nasze wątpliwości. W tym miejscu jeszcze raz ogromne dzięki Bartku za przekazaną nam wiedzę i za bezinteresowne poświęcenie nam swego czasu.

Korzystając z okazji chciałbym choć odrobinę odwdzięczyć się za przeprowadzenie tego szkolenia, dlatego przedstawiam Wam informacje o fundacji, którą Bartek prowadzi wraz z żoną. Jeśli macie ochotę, to każde wsparcie tej zacnej inicjatywy będzie mile widziane 🙂

Strona Fundacji: https://tiny.pl/g3bm1

Profil FB: https://tiny.pl/g3bmf